Witamy w Warsaw Buses!

Wynajem autokarów, autobusów i mikrobusów z kierowcą do przewozu i na wycieczki
Warsaw Buses to usługa wynajmu autobusów świadczona przez City Tours Polska, europejski oddział wynajmu autokarów touroperatora City Tours. Nasza warszawska oferta obejmuje wynajem autobusów na każdy możliwy przejazd do, z lub na terenie Warszawy. Z przyjemnością oddajemy Państwu do dyspozycji nowoczesne i wygodne autokary i mikrobusy z kierowcą do transportu, na zwiedzanie lub wycieczki po Warszawie, transfer z i na lotnisko Okęcie oraz dowolnie wybrane trasy w Polsce.

Każde zamówienie, składane w Warsaw Buses, obsługiwane jest przez nasze biuro w Krakowie lub centralne biuro wynajmu autobusów City Tours w Wiedniu, Austria. Przewozy i wycieczki autokarowe są realizowane przez starannie dobranych przewoźników i doświadczonych kierowców z Warszawy i okolic.

Przewóz osób w Warszawie

Nasi kierowcy z przyjemnością przewiozą Państwa wygodnymi autokarami, autobusami lub mikrobusami z i do każdego punktu w Warszawie. Od przewozu osób w obrębie miasta, przez transfer lotniskowy, aż po dalekobieżny przewóz osób na terenie Polski lub Europy - autokary i autobusy Warsaw Buses są do Państwa dyspozycji!

Wycieczki po Polsce

Zwiedzanie autokarem lub busem jest wygodnym sposobem na poznanie nowego miasta. Nasi kierowcy z Warszawy i okolic oraz profesjonalni przewodnicy chętnie pokażą Państwu najpiękniejsze zabytki Warszawy i całej Polski.

Wynajem autobusów w Warszawie

Jeżeli chcą Państwo wynająć autobus w Warszawie, prosimy o kontakt pod adresem: . W treści wiadomości prosimy o podanie następujących informacji: data i godzina podróży, planowane miejsce odjazdu, cel podróży oraz liczba pasażerów.

Dane kontaktowe

City Tours Polska sp. z o.o., PL 30-349 Kraków, ul. Miłkowskiego 3 lok. 501
Tel. PL: +48 533 85 76 66
Tel. DE: +49 172 83 44 164
Tel. EU: + 43 1 966 02 61
Fax: +43 1 253 30 33 7792
E-mail: